Umowa z międzynarodową siecią przychodni Synexus, która zajmie ponad 1 500 mkw., inauguruje proces wynajmu powierzchni wrocławskiego projektu biurowego Echo Investment.

 

„Nobilis Business House powstający tuż obok Pasażu Grunwaldzkiego to doskonała oferta dla firm ceniących zarówno lokalizację, jak i komfort pracy. Dzięki nowoczesnym i jednocześnie przyjaznym dla środowiska rozwiązaniom zaprojektowanym w budynku, najemcy naszego biurowca mogą liczyć na niższe koszty eksploatacyjne oraz na udogodnienia ułatwiające codzienne korzystanie z funkcji budynku. Firma Synexus zajmie powierzchnie na parterze i I piętrze biurowca. Bardzo cieszymy się z tej współpracy. To już kolejny klient z branży medycznej, który zaufał standardom Echo Investment.” - mówi Katarzyna Kubicka, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Jesienią ubiegłego roku biurowiec powstający przy skrzyżowaniu ulic Marii Curie-Skłodowskiej i Mikołaja Reja uzyskał certyfikat BREEAM  otrzymując bardzo wysoki wynik (72 proc.), czego efektem jest ocena Excellent. Realizacja Nobilis Business House odbywa się zgodnie z harmonogramem, zakończenie budowy zaplanowano w sierpniu br.

 

Synexus to międzynarodowa sieć przychodni dedykowanych do prowadzenia badań klinicznych na zlecenie największych firm farmaceutycznych. Ośrodki Synexus są zlokalizowane m.in. w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Rumunia, Republika Południowej Afryki i od niedawna też USA. W Polsce firma jest obecna w sześciu miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni i Poznaniu.

 

Nobilis Business House wyróżnia nie tylko elegancka i ponadczasowa architektura, ale również doskonała lokalizacja. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej i główne arterie komunikacyjne Wrocławia pozwalają na szybki dojazd do centrum miasta, nie bez znaczenia jest również sąsiedztwo Pasażu Grunwaldzkiego, wyższych uczelni i ścieżek rowerowych.

Biurowiec oferuje 16 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na terenie inwestycji znajdzie się również jednokondygnacyjny parking podziemny, miejsca dla rowerzystów, a także szatnie z prysznicami i suszarniami. Użytkownicy biurowca będą mogli korzystać m.in. z systemu kontroli dostępu, szybkich windy, energooszczędnej klimatyzacji i wentylacji, systemu kontroli wilgotności powietrza, przyjaznego systemu oświetlenia. Najemcy będą mieli do dyspozycji również kantynę, miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.