Quattro Business Park to kompleks biurowy obejmujący pięć budynków (A, B, C, D oraz FIVE) o łącznej powierzchni 66 tys. mkw. Zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Krakowa, przy al. Gen. Bora-Komorowskiego 25, w rejonie ronda Polsadu.

Jestem przekonana, że nowe biuro w Quattro Business Park spełni oczekiwania nowego najemcy. Jako właściciel i zarządca budynków cały czas pracujemy nad dostosowaniem naszych biurowców do potrzeb naszych najemców i najwyższych standardów rynkowych. W Quattro Business Park już wkrótce zajdzie wiele interesujących zmian, także w jego otoczeniu, bo dzielnica nieustannie się rozwija - informuje Julie Archambault, asset management & leasing director w w Globalworth Poland.

W najbliższym czasie Quattro Business Park przejdzie modernizację, dzięki której zyska kolejne funkcjonalności i udogodnienia. Zmianie ulegnie wewnętrzne patio pomiędzy budynkami, a także hole recepcyjne i części wspólne. Unowocześnieniu zostaną poddane instalacje budynkowe, a cały obiekt dostosowany zostanie do wymagań certyfikacji „Obiektu bez barier”. W ciągu ostatnich miesięcy kompleks został wyposażony w ładowarki do samochodów, rowerów i hulajnóg elektrycznych, powstał również paczkomat.

Do dyspozycji pracowników i gości Quattro Business Park jest parking podziemny i naziemny na 1,3 tys. samochodów, a także infrastruktura handlowo-usługowa znajdująca się na terenie kompleksu.