Wipro IT Services Poland działa w Polsce od 2008 roku. Firma jest członkiem Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) - wiodącej organizacji reprezentującej sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.

"Szukając odpowiedniego biura dla Wipro IT Services Poland, staraliśmy się odpowiedzieć na potrzeby klienta, któremu zależało na wysokim standardzie i lokalizacji w centrum Gdańska. Cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Wierzę, że nasze strategiczne podejście do procesu, w tym kompleksowy pakiet doradczy, pozwoliły nam wybrać nieruchomość najlepiej dopasowaną do preferencji klienta", mówi Beata Lewandowska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

"Gdańsk jest dla nas świetną lokalizacją, ponieważ stale staramy się przyciągać talenty z najwyższej półki w regionie. Lokalizacja budynku Wave oraz jego ekologiczny design sprawiają, że jest to idealne biuro dla Wipro" - dodaje Mario A. Libonati, Operations Head - Europe, Wipro IT Services Poland.

"To, co charakteryzuje Wave, to przede wszystkim integracyjne środowisko pracy, które ma realny i pozytywny wpływ na wszystkich pracowników. Cieszymy się, że Wipro wybrało Wave jako nową lokalizację biurową" - mówi Kornelia Łukaszewska-Ciesielska, leasing manager w dziale rozwoju komercyjnego Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wave to pierwszy projekt biurowy firmy Skanska zrealizowany w Trójmieście. 14-kondygnacyjny kompleks biurowy zlokalizowany jest przy alei Grunwaldzkiej w Oliwie, najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy biurowej Gdańska. Znajduje się przy kluczowej arterii łączącej całe Trójmiasto, naprzeciwko głównego kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Biurowiec otrzymał prestiżową nagrodę WELL Core & Shell Gold. Posiada również certyfikaty LEED Core & Shell oraz WELL Health Safety Rating.

Wave wykorzystuje wyłącznie energię produkowaną ze źródeł odnawialnych. Jest wyposażony w urządzenia pozwalające oszczędzać energię elektryczną i wodę. Co więcej, został stworzony przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu i drewna z certyfikatem FSC. Wokół kompleksu znajduje się specjalnie zaprojektowany chodnik, który pochłania szkodliwe tlenki azotu (NOx) emitowane głównie przez otaczający transport drogowy.

źródło:europa-property-com