Horizon Plaza znajduje się przy ulicy Domaniewskiej 39A, na warszawskim Mokotowie. Obiekt oferuje ponad 38 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A, o wysokim standardzie technicznym oraz z możliwością elastycznej aranżacji wnętrz.

W budynku znajdują się również powierzchnie handlowe. Budynek uzyskał certyfikat BREAM na poziomie Very Good.

- Mimo szybkiego rozwoju Woli, Mokotów wciąż pozostaje atrakcyjną lokalizacją biznesową. Szczególnie, że po zakończeniu wszystkich prac remontowych, infrastruktura transportowa znacznie się poprawi. Horizon Plaza mieści się w samym centrum dzielnicy, co jeszcze zwiększa atrakcyjność tego budynku - powiedział Grzegorz Dyląg, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami, Business Space, Cushman & Wakefield.

Właścicielem budynku Horizon Plaza jest fundusz nieruchomości Union Investment. Grupa zarządza portfelem 20 nieruchomości komercyjnych znajdujących się w 11 lokalizacjach w Polsce i wycenianych na ok. 2 mld euro.

Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości. Zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie.

 

 

Źródło: Carlsberg Group