Realizacja płyty fundamentowej była jednym z najważniejszych elementów prac podziemnych w ramach budowy Infinity. Po zakończeniu płyty dennej wykonywane są obecnie między innymi ściany, słupy i stropy na kondygnacjach -2 i -3. Równolegle trwają również prace instalacyjne. Uzyskanie stanu zero i zakończenie konstrukcji podziemia zaplanowano na początek kwietnia.

(...) wraz z postępami w budowie, wzrasta zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców Infinity. Prowadzimy zaawansowane rozmowy, które, w co bardzo wierzę, już niebawem przekształcą się w umowy najmu. W przyszłym roku będziemy mogli powitać pierwszych najemców – powiedział Mariusz Frąckiewicz, dyrektor krajowy Avestus Real Estate w Polsce.

Infinity będzie siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, w którym znajdzie się m.in. prawie 19 tys. mkw. powierzchni biurowej, niecałe 1,6 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej na handel oraz trzypoziomowy podziemny garaż, oferujący 311 miejsc parkingowych. Z myślą o rowerzystach powstanie 120 stanowisk rowerowych w zamkniętej strefie wraz z szatniami i prysznicami. Biurowiec będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.