Nowe centrum medyczne Medicover zacznie działać w kompleksie biurowym Brain Park w październiku 2023 roku. Będzie największą placówką w krakowskim portfolio firmy.

W Krakowie widzimy rosnący popyt na wysokiej jakości usługi z zakresu zdrowia i wellbeingu. Dlatego też chcemy zwiększać dostęp do naszej oferty i planujemy inaugurację dużego, nowoczesnego centrum – komentuje Adriana Gniadek-Mikołajczyk, dyrektor regionu ds. operacyjnych, Medicover w Polsce.

Otwarcie centrum medycznego Medicover w kompleksie biurowym Brain Park to odpowiedź na zmieniające się oczekiwania naszych najemców. Dostępność specjalistów, którzy zadbają o zdrowie pracowników, to cenne udogodnienie – podkreśla Wojciech Mazur, senior leasing manager w dziale projektów komercyjnych Echo Investment.

Kompleks biurowy Brain Park powstaje u zbiegu alei Pokoju i ul. Fabrycznej w Krakowie. Cała inwestycja zakłada trzy 10-kondygnacyjne budynki z dwupoziomowym garażem podziemnym, o łącznej powierzchni blisko 43 tys. mkw. Wyróżniającym atutem inwestycji będzie patio. Znajdzie się tam mnóstwo zieleni, miejsca do odpoczynku, integracji oraz strefa do gier i aktywności.

Inwestycja realizowana jest w zgodzie z nowym bezpiecznym standardem Echo Pure Office. Deweloper zainstaluje tu m.in. technologię oczyszczania powietrza RCI Active Pure.