Nowoczesne rozwiązania dla zrównoważonego komfortu

Zmiany obejmą przede wszystkim modernizacje techniczne, takie jak udoskonalony system HVAC i energooszczędne oświetlenie LED. W trosce o środowisko naturalne i zdrowie użytkowników, wdrożone zostaną również systemy inteligentnego zarządzania wodą i odpadami. Nowoczesne rozwiązania technologiczne będą spójne z wymogami certyfikacji BREEAM i WELL, stawiając na zrównoważony rozwój i dbałość o komfort użytkowników.

Przestrzeń sprzyjająca kreatywności i relaksowi

Metamorfozie ulegną również wnętrza Mokotów Nova. W odnowionych przestrzeniach pojawi się więcej zieleni, tworząc przyjazną i inspirującą atmosferę. Nowe strefy relaksu, takie jak kawiarnie i miejsca spotkań, staną się idealnymi przestrzeniami do wymiany pomysłów i budowania relacji między pracownikami.

Mokotów Nova – więcej niż tylko biuro

"Firmy potrzebują dziś czegoś więcej niż tylko przestrzeni biurowej. Zdając sobie z tego sprawę, przekształcimy Mokotów Nova, aby zapewnić jeszcze lepsze i bardziej przyjazne środowisko pracy. Cała inwestycja opiera się na wynikach audytu ESG" – mówi Sylwia Pytko-Burska, asset manager w firmie Rysy Properties.

Nowy Mokotów Nova to nie tylko nowoczesne rozwiązania technologiczne i komfortowe wnętrza. To również dbałość o środowisko naturalne i troska o wellbeing pracowników. Przestrzeń, która sprzyja kreatywności, budowaniu relacji i efektywnej pracy.