Design i projekt funkcjonalny biura były inspirowane stylem mid-century modern. Powstało miejsce spotkań, które łączy przytulny klimat z biznesowym wizerunkiem.

W myśl koncepcji Activity-Based Workplace, biuro sprzyja różnorodnym aktywnościom pracowników. Strefy wspólne zajmują około 35% całej powierzchni. To nieformalne miejsca do pracy, różnej wielkości, półotwarte i zamknięte sale do spotkań, oraz strefy relaksu. Strefy pracy są transparentne i funkcjonalnie podzielone. Każdy open-space dedykowany danemu zespołowi sąsiaduje z dwiema salami spotkań i gabinetem do pracy w skupieniu. Recepcja dzieli przestrzeń i jest punktem spotkań pracowników i klientów. Wokół niej mieszczą się cztery duże sale konferencyjne, w tym dwie połączone mobilną ścianą.

Zaraz obok recepcji znajdziemy “serce” biura. To strefa coworkingowa połączona z jadalnią, kuchnią i barem. Tutaj odbywają się większe spotkania biznesowe oraz eventy dla pracowników. To miejsce spotkań i swobodnej wymiany myśli, skonstruowane zgodnie z przyświecającym firmie hasłem “with citizens for citizens”. Na co dzień można tu wypić kawę, pograć w bilard, popracować, porozmawiać z drugą osobą czy po prostu zrelaksować się. Strefa ta, to aż 16% powierzchni całego biura. Tak duża wspólna, wielofunkcyjna przestrzeń to katalizator kreatywności. Pomaga w budowaniu osobistych więzi między pracownikami, które są tak istotne we współczesnej kulturze biznesu.

Nowe biuro Ceetrus Polska mieści się w budynku International Business Center przy ulicy Polnej 11 w Warszawie.

 

Źródło: Ceetrus