To już drugie biuro Natek otwarte w Polsce w ostatnich miesiącach. W lutym firma przeniosła swoją polską centralę do wieżowca Q22 w Warszawie. Dodatkowo, pod koniec 2023 roku Natek otworzył nowe, większe biuro w stolicy Bułgarii, Sofii, oraz w Bratysławie na początku maja tego roku. Plany na przyszłość obejmują rebranding biura w gdańskim biurowcu Olivia Four oraz otwarcie nowej siedziby w Koszycach do końca 2024 roku.

"Biuro we Wrocławiu jest przede wszystkim dedykowane konsultantom, którzy pracują dla naszych klientów. Nowa przestrzeń biurowa umożliwi nam dalszy rozwój i lepszą obsługę naszych klientów, zapewniając jednocześnie komfortowe warunki pracy dla naszych pracowników," podkreśla Jana Kruzliakova, wiceprezes Sales & Marketing oraz członek zarządu Natek.

Nowe wrocławskie biuro różni się od warszawskiego, które jest przeznaczone dla wewnętrznego zespołu firmy.

"Przestrzeń wrocławskiego biura podzieliliśmy na trzy strefy: mniejszą z dziewięcioma biurkami dla wewnętrznego zespołu, duży open space z 32 stanowiskami dla konsultantów oraz zamkniętą strefę z 24 biurkami. Dzięki temu możemy lepiej dostosować nasze środowisko pracy do specyficznych potrzeb naszych zespołów i klientów," wyjaśnia Minh Hang Hoang-Trusiak, senior marketing communication manager w Natek Poland.

Umowa najmu w biurowcu Infinity została zawarta na siedem lat, a w procesie najmu, projektowania przestrzeni biurowej i przenosin do nowej lokalizacji Natek wspierała firma doradcza Brookfield Partners.

Wrocławski Infinity, oddany do użytku w 2023 roku, oferuje 18,7 tys. mkw powierzchni biurowej oraz 1,6 tys. mkw powierzchni handlowo-usługowej. Budynek został wybudowany przez Avestus Real Estate we współpracy z Alchemy Properties.