Kampus Lixa: Innowacyjny Projekt na Woli

Kampus biurowy Lixa, realizowany przez Yareal Polska, to nowoczesny kompleks składający się z pięciu budynków o łącznej powierzchni 77 tys. mkw. Projekt był realizowany etapami w prestiżowej lokalizacji na warszawskiej Woli, w pobliżu Ronda Daszyńskiego. Za projekt architektoniczny odpowiada renomowana pracownia HRA Architekci, która zadbała o nowoczesny design oraz funkcjonalność budynków.

Neuroróżnorodność w Miejscu Pracy

Nowe biuro technologicznej firmy w budynku Lixa D będzie specjalnie zaprojektowane, aby wspierać neuroróżnorodność, co oznacza, że będzie uwzględniało potrzeby pracowników o różnych stylach pracy i specyficznych wymaganiach związanych z ich unikalnymi zdolnościami i preferencjami. To podejście wpisuje się w globalny trend dążenia do inkluzywności w miejscach pracy, który zyskuje na znaczeniu w świecie korporacyjnym.

Strategiczne Położenie

Lixa znajduje się w strategicznej lokalizacji na Woli, jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Bliskość Ronda Daszyńskiego zapewnia doskonałą komunikację z resztą miasta, co jest kluczowym czynnikiem dla najemców poszukujących dogodnego dostępu do transportu publicznego i głównych arterii komunikacyjnych.