Firma Inoffice Group wynajęła 1 668 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej w kompleksie biurowym Business Garden Warszawa. Inoffice oferuje elastyczne powierzchnie dla firm poszukujących gotowych i w pełni wyposażonych biur. Oferta jest przeznaczona zarówno dla małych podmiotów, jak i większych firm, które potrzebują tymczasowej powierzchni dla swoich zespołów projektowych. Biuro w Business Garden Warszawa będą siódmą lokalizacją Inoffice w Polsce.

Karolina Pawłowska, Leasing Manager w firmie Vastint Poland, będącej deweloperem projektu, mówi: „Usługi oferowane przez Inoffice Group wzbogacą ofertę Business Garden. Będzie to ciekawa alternatywa dla nowych klientów poszukujących niewielkiej powierzchni biurowej, gotowej do wynajęcia od zaraz, bądź powierzchni tymczasowej, niejednokrotnie potrzebnej klientom po podpisaniu umowy w okresie prowadzenia prac wykończeniowych. Z pewnością oferta Inoffice będzie interesująca także dla obecnych najemców naszego kompleksu, którzy okazjonalnie zgłaszają zapotrzebowanie na dodatkową powierzchnię biurową lub przestrzeń konferencyjną. W obu przypadkach, atutem proponowanego rozwiązania jest krótki, elastyczny okres wynajmu.”

Aleksandra Wojtasik, Dyrektor Zarządzająca Inoffice Group mówi: „W naszej ofercie będą dostępne tradycyjne biura od dwuosobowych do 50 stanowisk pracy w przestrzeniach open space, stanowiska pracy czasowej, tzw. hot desk oraz salki konferencyjne do 14 osób. W bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie przygotować dowolny podział pomieszczeń oraz zapewnić szeroki wybór mebli biurowych. Wyróżniamy się elastycznym podejściem do potrzeb naszych klientów, dostarczając przestrzeń do pracy zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami”.

Business Garden to zespół siedmiu budynków, oferujących łącznie ponad 90 000 m2 powierzchni biurowej. Kompleks położony jest przy ulicy Żwirki i Wigury, niedaleko stacji Szybkiej Kolei Miejskiej łączącej lotnisko z Dworcem Centralnym. Ponadto w pobliżu kompleksu planowana jest nowa trasa ekspresowa – NS, łącząca południowe dzielnice miasta z obwodnicą Warszawy. Na terenie kompleksu funkcjonuje także hotel, centrum konferencyjne, restauracja i  klub fitness. Całość dopełnia  rozległy ogród z infrastrukturą sportową, w której funkcjonują strefy relaksu i miejsca integracji pracowników.

 

 

 Źródło: Vastint