„Wyróżniający się na tle innych budynków Służewca Biznesowego Horizon Plaza od początku cieszy się zainteresowaniem firm. Najemcy doceniają jego lokalizację, otoczenie i najwyższy standrad. Dowodem tego jest kolejna umowa firmy ProData Consult, która na dobre zadomowiła się w kompleksie Horizon Plaza.” – powiedział Maciej Skubiszewski, Dyrektor Działu Reprezentacji Właściciela w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Knight Frank.

Firma ProData Consult to jedna z największych firm świadczących pełny zakres usług konsultingowych w branży IT w krajach nordyckich.

Horizon Plaza, położony w sercu centrum biznesowego Mokotowa, składa się z dwóch budynków zróżnicowanych pod względem wysokości i kształtu, połączonych w jeden kompleks biurowy o łącznej powierzchni najmu około 35 000 m kw. Jeden z najciekawszych architektonicznie budynków, który kształem przypomina falę, wyróżnia się na tle innych biurowców na Mokotowie. Horizon Plaza dysponuje ciekawą ofertą usługową, na którą składają się: klinika medycyny estetycznej, kantyna, kawiarnia, sklepiki spożywcze, fryzjer i bankomat. W obiekcie znajdują się udogodnienia dla rowerzystów: parkingi dla rowerów oraz prysznice. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, m. in.: kluby fitness, przedszkola, centrum handlowe, restauracje.

 

Źródło: Knight Frank