Sagittarius Business House to duży kompleks biurowy z siedmioma piętrami i ponad 20 800 metrami kwadratowymi powierzchni biurowej. Obiekt zapewnia parking naziemny i podziemny, a także konfigurowalną powierzchnię biurową, handlową i usługową. W procesie wynajmu powierzchni biurowej w Sagittarius Business House kompetentnym doradztwem służyć będzie agencja Savills Office.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z HIH Invest Real Estate przy wrocławskim projekcie. Sagittarius Business House może pochwalić się doskonałą lokalizacją, tuż obok dworca kolejowego i autobusowego Wrocław Główny oraz naprzeciwko centrum handlowego Wroclavia. Wszystkich zainteresowanych Sagittarius Business House zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą biurową" - mówi Bartosz Plewa, dyrektor regionalny wrocławskiego biura Savills.

"Jestem przekonany, że Savills, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, znacząco wesprze proces najmu w Sagittarius Business House. Połączenie doskonałej lokalizacji, nowoczesnych biur i elastycznych opcji aranżacyjnych z pewnością przyciągnie nowych najemców poszukujących powierzchni biurowej w samym sercu Wrocławia" - komentuje Andreas Psotta, Senior Asset Manager, HIH Invest Real Estate.

Jednym z czołowych zarządców nieruchomości komercyjnych w Niemczech i Europie jest HIH Invest Real Estate. Nadzoruje 92 fundusze inwestycyjne i aktywa nieruchomościowe o wartości 19,7 mld euro.