Powierzchnia biurowa

Pracownicy Spyrosoft mają do dyspozycji około 2 800 mkw. powierzchni biurowej Obiekt wyróżniają zielone tarasy, lokale usługowe i dostęp do oferty gastronomicznej centrum Wrocławia¹. Aktualne biuro firmy spełnia wszystkie oczekiwania Spyrosoft względem lokalizacji i udogodnień.

Decyzja o przedłużeniu umowy

Decyzja o przedłużeniu umowy najmu była optymalnym rozwiązaniem. Wysokiej klasy certyfikacja nieruchomości i komfort dla pracowników są zgodne z polityką ESG najemcy, co również było istotne w procesie wyboru.

O firmie Spyrosoft

Spyrosoft to jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych na rynku krajowym i światowym. Firma pozostanie w dotychczasowej lokalizacji w biurowcu Nowy Targ we Wrocławiu.

O biurowcu Nowy Targ

Nowy Targ to budynek położony w centrum stolicy Dolnego Śląska. Nazwa inwestycji nawiązuje do placu Nowy Targ, przy którym powstał i który dawniej pełnił funkcję centralnego placu handlowego. Budynek jest certyfikowany na poziomie LEED Platinum, co oznacza, że został zaprojektowany i zbudowany z myślą o minimalizowaniu wpływu na środowisko, zachowując wysoki poziom wydajności energetycznej. Nowy Targ został oznaczony certyfikatem „Obiekt Bez Barier”, spełniając wysokie standardy dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.