Przestrzeń dostosowana do nowoczesnych potrzeb

Nowe biuro Tetra Pak zostało zaprojektowane tak, aby spełniać funkcjonalne potrzeby związane z elastyczną pracą. Przestrzeń sprzyja zarówno indywidualnej pracy, jak i wspólnym aktywnościom stymulującym kreatywność i pracę zespołową.

W nowym biurze chcemy stworzyć naszym pracownikom nowoczesne i przyjazne środowisko pracy, które będzie odpowiedzią na funkcjonalne potrzeby związane z elastyczną pracą, a jednocześnie będzie miejscem wspólnych aktywności stymulujących kreatywność i pracę zespołową – mówi Jacek Świgoń, dyrektor sprzedaży Tetra Pak w Polsce.

Wysokie standardy środowiskowe

Lakeside spełnia również wysokie normy środowiskowe, co wpisuje się w cel Tetra Pak, jakim jest redukcja śladu węglowego w działalności firmy.

Nowe biuro spełnia również wysokie normy środowiskowe, co przybliża nas do celu Tetra Pak, jakim jest redukcja śladu węglowego we własnej działalności – zaznacza Jacek Świgoń.

Dogodna lokalizacja i nowoczesne udogodnienia

Biurowiec Lakeside oferuje dogodną lokalizację na Mokotowie, w pobliżu licznych środków transportu publicznego. Do dyspozycji pracowników Tetra Pak jest również szereg udogodnień, m.in.:

Lokal gastronomiczny z kawiarnią Pełna infrastruktura dla rowerzystów Stacje ładowania samochodów, rowerów i hulajnóg elektrycznych Widok na sąsiadujący park i jezioro

Lakeside – biurowiec łączący innowację i naturę

Lakeside to nowoczesny biurowiec, który łączy innowację i technologię z bliskością zieleni i natury. Budynek uzyskał certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie Outstanding, a także certyfikat WELL na poziomie Gold.

Lakeside jest naszą pierwszą, a tym samym najważniejszą inwestycją w Warszawie. To biurowiec łączący innowację i technologię z bliskością zieleni i natury – mówi Karolina Pawłowska, development & leasing manager, Atenor Poland.

Nowa siedziba Tetra Pak w Warszawie to kolejny krok w kierunku budowania nowoczesnego i zrównoważonego środowiska pracy dla pracowników firmy.