Capital.com to platforma inwestycyjna umożliwiająca inwestorom indywidualnym uczestniczenie w rynkach finansowych. Firma prowadzi biura w Wielkiej Brytanii, na Gibraltarze, w Australii i na Cyprze.

Capital.com w ciągu ostatnich 18 miesięcy bardzo się rozwinął. W ciągu ostatnich dwóch lat nasze zatrudnienie wzrosło prawie pięciokrotnie. Jesteśmy dumni, że wprowadzamy się do naszego nowego biura w warszawskim Skylinerze, nowoczesnym budynku, który już obecnie staje się ikoną miasta – podkreśla Jonathan Squires, prezes zarządu grupy Capital.com.

W transakcji najemcę reprezentowała agencja Maxon Nieruchomości, natomiast grupę Karimpol – zespół CBRE.

Biurowiec Skyliner to jeden z siedmiu najwyższych budynków w Polsce i najnowsza inwestycja grupy Karimpol. Najniższe poziomy są przeznaczone na usługi, handel i ofertę gastronomiczną. Na 165 m wysokości położony jest dwupoziomowy Skybar. Budynek jest wyposażony w aplikację budynkową SkylinerApp, która m.in. zastępuje tradycyjne karty kontroli dostępu oraz daje możliwość zdalnej rezerwacji biurek, sal oraz miejsc parkingowych. Na pięciopoziomowym parkingu Skylinera jest miejsce dla 428 samochodów, stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych i miejsca parkingowe dla 330 rowerów.

Skyliner posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent i jest zasilany w 100 proc. z odnawialnych źródeł energii. Uzyskał certyfikat innogy Polska S.A. z Grupy E.ON potwierdzający zakup gwarancji pochodzenia energii elektrycznej z instalacji OZE.