Robert Włoszek posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Prawie 5 lat współpracował z międzynarodową firmą Colliers, gdzie na pozycji Technical Quality Manager zajmował się technicznym wsparciem zarządców podczas ich codziennej pracy oraz audytowaniem pracy zespołów technicznych w budynkach biurowych i magazynowych. 

 

,,Bardzo się cieszymy, że Robert ponownie dołączył do polskiego zespołu Adgar. Niezwykle cenimy jego umiejętności i dzięki dotychczasowej współpracy wiemy, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Jesteśmy przekonani, że Robert jest świetnym specjalistą, który pomoże nam zrealizować plany na najbliższy rok dbając o techniczne aspekty naszych budynków.’’ – mówi Michael Mevorach z Zespołu Zarządzającego Adgar Poland.

 

Robert Włoszek już w przeszłości, przez niemal 4 lata, był kierownikiem technicznym w jednym z budynków Adgar Poland, a jednocześnie kierował zespołem obsługi technicznej na stanowisku Facility Manager. 

 

Teraz Robert odpowiedzialny będzie między innymi za wprowadzenie i obsługę techniczną najnowszej inwestycji inwestora powstającej przy ulicy Czackiego 15/17 w Warszawie. Nieruchomość została zakupiona przez Adgar Poland z zamiarem stworzenia kolejnego co-workingu pod marką Brain Embassy, który tym razem, będzie przestrzenią inspirowaną teatrem i kinem. Nad koncepcją architektoniczną pracują biura Archicon oraz mode:lina. 

 

,,Praca w Adgar Poland to dla mnie ścieżka pełna wyzwań i cieszę się, że będę mógł nią kroczyć. Dobrze znam cele i wartości jakie przyświecają inwestorowi, dlatego uważam, że współpraca będzie efektywna i pełna wzajemnego szacunku. Ja ze swojej strony mogę zapewnić, że ostatnie lata przyniosły mi dużo doświadczenia, które będą szczególnie przydatne przy obsłudze budynku powstającego przy ulicy Czackiego.’’ – mówi Robert Włoszek, Dyrektor Operacyjny Adgar Poland

 

Robert jest inżynierem i absolwentem Politechniki Warszawskiej. Podyplomowo ukończył również studia na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami na SGGW.