Atutami projektu Ocean Office Park są: oryginalna architektura, łatwa komunikacja z innymi częściami miasta, a także dbałość o stworzenie przestrzeni do efektywnej pracy i relaksu. Poddany ocenie ekspertów budynek A uzyskał szczególnie wysokie noty za lokalizację i ułatwienia komunikacyjne, wykorzystanie bezpiecznych dla środowiska i zdrowia ludzi materiałów, a także za dobre zagospodarowanie przestrzeni i ekologię. Dzięki zastosowanym energooszczędnym i inteligentnym rozwiązaniom I etap kompleksu uzyskał noty pozwalające na przyznanie mu oceny na poziomie Excellent.

Wpisaliśmy w nasz sposób myślenia o projektach biurowych cel zmniejszania ich wpływu na środowisko oraz zapewnienia maksymalnego komfortu ich użytkownikom. Potwierdzeniem tego są uzyskiwane przez Cavatina Holding kolejne certyfikaty w ramach systemów BREEAM i WELL Health-Safety Rating. Ocean Office Park, nasza trzecia krakowska inwestycja, tworzy świetne środowisko pracy dla firm z różnych sektorów - komentuje Łukasz Zarębski, head of marketing w Cavatina Holding.

Ocean Office Park to zespół biurowo-usługowy, który w ramach planowanych czterech etapów dostarczy niemal 53 tys. mkw. GLA. Budynek A oferuje 13 tys. mkw. GLA oraz część usługowo-handlową. Deweloper uzyskał pozwolenie na jego użytkowanie w I kwartale tego roku.

Kompleks będzie wyposażony w system Integral, czyli narzędzie do zarządzania przestrzenią biurową i samym biurem. Rozwiązanie zapewni najemcom budynków dostęp do planów przestrzeni, możliwość rejestracji recepcyjnej, zarządzania salami konferencyjnymi i dostępnymi miejscami parkingowymi.

Cavatina Holding prowadzi działalność w większości dużych miast w Polsce, w szczególności w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Celem strategicznym dewelopera jest osiągnięcie 1 mln mkw. GLA portfela inwestycji do końca 2025 roku.