Dotychczasowa oferta marki Quickwork, proponującej biura serwisowane, zostanie w wersji Premium poszerzona o nowy design i wyższy standard wykończenia.

Elastyczne formaty biurowe w dobie pandemii stają się jeszcze popularniejsze. Mogą np. pełnić rolę satelickich oddziałów firm, zapewniając wygodny dostęp ich pracownikom blisko miejsca zamieszkania. Jak wynika z danych JLL, liczba mkw. flexów zwiększyła się w ciągu ostatnich 6 lat aż sześciokrotnie. Jednocześnie niedobory tych powierzchni są widoczne nie tylko w stolicy Polski, ale także właśnie we Wrocławiu i innych największych miastach Polski. Quickwork to operator powierzchni serwisowanych, które zlokalizowane są w centrach miast w biurowcach klasy A z portfela Cavatina Holding. Nasze biura serwisowane działają już Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Gdańsku i Wrocławiu, a teraz rozwijamy nasz koncept o markę Premium, która poza nowym designem zaoferuje m.in. pełną obsługę recepcyjną. Quorum we Wrocławiu zarówno z uwagi na swoją lokalizację, jak i wielofunkcyjny charakter oraz najwyższą jakość wykończenia – to idealne miejsce na zaproponowanie kolejnych przestrzeni flex, które dodatkowo zwiększą ofertę tego miejsca - mówi Krzysztof Kołodziej, leasing manager w Quickwork – biura serwisowane.

Quickwork Premium to gotowe, skrojone na miarę komfortowe miejsce do pracy wraz z rozbudowanym pakietem usług charakterystycznych dla środowiska pracy w korporacji. Obsługa recepcji zajmie się przesyłkami kurierskimi i pocztą. Podczas spotkania zadba również o odpowiednie przyjęcie i komfort gości, serwując kawę lub herbatę. O porządek w biurze zadba codziennie firma sprzątająca. Do dyspozycji pracowników są (poza recepcją obsługiwaną przez operatora): sale konferencyjne, w pełni zaopatrzona kuchnia i stołówka, toalety oraz prywatne gabinety biurowe.

Użytkownicy biur serwisowanych mogą podpisywać umowy na krótkie okresy.

Pierwszy Quickwork Premium będzie znajdował się w kompleksie, który oprócz miejsc pracy, zaoferuje przestrzeń do życia i rekreacji. Oddanie do użytku budynku Quorum D, w którym pojawi się nowy Quickwork, zaplanowane jest na II kwartał 2022 roku. Budynek ten zaoferuje swoim najemcom ponad 16,2 tys. mkw. – powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na sześciu kondygnacjach wraz z około 1 tys. mkw. lokali usługowo-handlowych.