Centrum Orląt to wybudowany w 2002 roku biurowiec klasy A, usytuowany w centrum Wrocławia przy skrzyżowaniu ulic Podwale, Piłsudskiego i Braniborskiej.

Już na etapie zakupu nieruchomości wiedzieliśmy, że naszą strategią będzie przeprowadzenie pełnego programu jej modernizacji. Obiekt będzie oferował nowoczesną przestrzeń, zgodną ze standardami zrównoważonego rozwoju, odpowiadającą na potrzeby współczesnych odbiorców. Prace obejmują 12-piętrowy budynek i jego elewację - zapowiada Marcell Mihályfi, international asset manager, Adventum International.

Powierzchnia całkowita biurowca to 17,6 tys. mkw. Prace już się rozpoczęły i potrwają do I kwartału 2022 roku. Za projekt odpowiada firma Value4Real, która również zarządza całą inwestycją dla Adventum. Wyłącznym agentem w zakresie najmu jest lokalne biuro CBRE.

Projekty biurowe stanowią najliczniejszą grupę w naszym portfolio. Ten zlecony nam przez Adventum jest dla nas niezwykle ciekawy. Od budowy inwestycji minęło 19 lat i standardy w tego typu obiektach mocno ewoluowały - komentuje Kamila Dzionek, Business Development Manager, Tétris.