Nowe przedszkole i żłobek Kids&Co. jest elementem metamorfozy, jaką obecnie przechodzi kompleks. Zmiany obejmują zarówno sferę wizualną, jak i funkcjonalną obiektu. Całkowity remont przejdzie wewnętrzne patio pomiędzy budynkami oraz części wspólne. Pojawią się też nowe udogodnienia, jak ładowarki do samochodów i hulajnóg elektrycznych, a infrastruktura dla rowerzystów zostanie rozbudowana. Cały obiekt dostosowany zostanie do wymagań certyfikatu „Obiektu bez barier” pod kątem osób z niepełnosprawnościami oraz systemu WELL, który zapewnia najwyższe standardy w zakresie zdrowia i dobrostanu pracowników. W Quattro Business Park otworzy się też placówka Medicover Stomatologia, funkcjonująca w autorskim koncepcie Rytuał Uśmiechu, a także salon optyczny Medicover Optyk.

Kids&Co. to jedna z pierwszych w Polsce sieci przedszkoli i żłobków, która wprowadziła nauczanie dwujęzyczne. Sieć od 16 lat buduje autorskie programy edukacyjne. Dzieci uczone są umiejętności z zakresu nauk doświadczalnych, kodowania, robotyki oraz twórczego wykorzystywania najnowszych technologii. Placówki współpracują z firmami technologicznymi.

Quattro Business Park to kompleks biurowy, obejmujący pięć budynków (A, B, C, D oraz Five) o łącznej powierzchni 66 tys. mkw. Zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Krakowa, przy Al. Gen. Bora-Komorowskiego 25, w rejonie ronda Polsadu. Do dyspozycji pracowników i gości kompleksu jest parking podziemny i naziemny na 1,3 tys. samochodów, a także infrastruktura handlowo-usługowa w najbliższej okolicy. Budynek posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Excellent.