Czterokondygnacyjny biurowiec Zefir oferuje najemcom ok. 4 600 m kw. powierzchni biuroweji i usługowej w standardzie technicznym klasy B+oraz 90 miejsc parkingowych, zaaranżowanych na wewnętrznym dziedzińcu. Oddanie do użytku zaplanowano na w drugiej połowie 2016 r. UNIMOR Development S.A. skomercjalizował dotychczas ponad 50 proc. powierzchni całkowitej obiektu. Pomerania Office Park ma mieć docelowo łącznie ok. 17 tys. m kw. powierzchni użytkowej.

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że równocześnie z postępem w modernizacji biurowca Zefir, możemy pochwalić się podpisaniem kluczowych umów najmu z firmami, które jako jedne z pierwszych zagospodarują nowoczesne przestrzenie naszego kompleksu. Od samego początku, naszą ofertę adresowaliśmy do dynamicznie rozwijających się firm, które poszukują kreatywnych przestrzeni, idealnych do rozwijania innowacyjnego biznesu – powiedział Krzysztof Paul, Prezes Zarządu spółki UNIMOR Development S.A.

 

Spośród wymienionych najemców, najwięcej - bo aż 1700 m kw. powierzchni biurowca - zajmie ośrodek Gaca System.

 

UNIMOR Development przewidział w obiekcie także przestrzeń start-up’ową, dedykowaną umowom krótkoterminowego najmu dla mniejszych firm i inkubatorów, które mają w swojej perspektywie rozwój w ramach kompleksu Pomerania Office Park.