Nowa przestrzeń pracy CMS będzie zajmować piętra od 39 do 43, z których najwyższe znajduje się na wysokości 177 metrów. Obecnie jest to najwyżej położona siedziba firmy w Polsce. Kancelaria prawna wynajęła również jedyny w Varso Tower taras dostępny dla najemcy biurowego, który daje możliwość organizacji spotkań i spędzania czasu na świeżym powietrzu. W poszukiwaniu nowego biura najemcę wspierali eksperci JLL, a za projekt biura odpowiada pracownia Trzop Architekci. CMS planuje zmienić siedzibę na przełomie 2022 i 2023 roku.

Międzynarodowa kancelaria prawna CMS ma ponad 70 biur zlokalizowanych w ponad 40 krajach. W Polsce firma działa od 1995 roku.

Zaprojektowany przez architektów z pracowni Foster + Partners wieżowiec Varso Tower mierzy 230 metrów do dachu, a wraz z iglicą 310 metrów. Jest obecnie najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej. Zakończenie budowy planowane jest w 2022 roku. Większość budynku pokrywa już szklana elewacja, a we wnętrzu trwają prace instalacyjne i wykończeniowe. Na wysokości 205 metrów, na tarasie widokowym zasadzono niedawno 16 drzew.

Varso Tower to część wielofunkcyjnego Varso Place realizowanego przez HB Reavis, w którego skład wchodzą biura, hotel, centrum innowacji oraz pasaż handlowo-usługowy. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Warszawy, tuż przy Dworcu Centralnym.