Celem badania zrealizowanego przez Superbrands oraz ARC Rynek i Opinia było znalezenie marek, które cieszą się najlepszm wizerunkiem wśród konsumentów. M1 zostało wyróżnione w kategorii „Zakupy”, podkategorii „Centra handlowe”, jako marka o dużej rozpoznawalności, silnym wizerunku oraz godna polecenia.

- Spośród wszystkich marek centrów handlowych w Polsce jedynie 4 zostały wyróżnione przez uczestników badania – wśród nich znalazło się M1. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że po raz drugi przystępujemy do klubu „Superbrands – wyznał Adrian Zawadzki, dyrektor Działu Marketingu i PR Metro Properties.

Do tej pory wśród marek nagrodzonych Certyfikatami Superbrands znalazły się m.in.: Michelin, Coca-Cola, MTV, merlin.pl, Mocate, Lufthansa, Nike, Orlen, Google, VISTULA, TVN, KappAhl oraz wiele innych.

Projekt Superbrands realizowany jest w Polsce od 2005 roku, na świecie zaś już od dwudziestu lat. Ocenie podlega m.in. znajomość marki oraz jej wizerunkowa siła. Jest to obecnie jedno z szerzej zakrojonych konsumenckich badań rynku w Polsce , uwzględniające wszystkie istotne marki w każdej z badanych branż. Co roku pod uwagę bierze się ponad 3 000 marek konsumenckich i biznesowych w badaniu na próbie przewyższającej 15 000 respondentów. Obok konsumentów w proces oceny zaangażowanych jest także ponad 60 ekspertów ze wszystkich najważniejszych branż.

Więcej szczegółów: http://superbrands.pl

M1 to obecnie największa sieć centrów handlowych w Polsce. Za swoją działalność nagrodzona została m.in.:
• Certyfikatem BREEAM In-Use uzyskanym w 2012 roku: ocena Excellent w zakresie Building Management oraz Very good w Asset Rating.
• Międzynarodową nagrodą Solal Marketing Awards 2009 przyznaną zarządcy M1, firmie METRO Properties, za przeprowadzoną w M1 przy współpracy z Fundacją Dziecięca Fantazja kampanię na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci.
• Nagrodą PRCH Awards 2010 w kategorii Kampania Prosprzedażowa za akcję „Zimowa Loteria w Centrach Handlowych M1” przeprowadzoną we wszystkich placówkach M1.
Nagrodę otrzymał zarządca M1 – METRO Properties.

Więcej szczegółów: http://www.m1-centrum.pl/