SZUKASZ NOWEGO BIURA?

158
Wyniki
4 kiválasztva
- m2
- €/m2

Nie masz czasu kontaktować się z każdym biurem?

Oferta biurowca

Nowoczesny budynek przy ul. Kaleńskiej 5 jest w całości zarządzany przez New Work i oferuje 178 stanowisk pracy na 1 600 m2 powierzchni użytkowej na 4 piętrach. Jego charakter i at...

Rada od eksperta

Zapisz się do naszego newslettera!

Office Market

Real Estate Expert

ALEXANDRU CRISTEA

Napisz do mnie

Cushman & Wakefield kontynuuje komercjalizację Pasażu Lipińskiego i Zebry Tower w Warszawie

Dział Reprezentacji Wynajmujących międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield kontynuuje komercjalizację Pasażu Lipińskiego i Zebry Tower w Warszawie. Właścicielem obu biurowców jest fundusz Union Investment.

Więcej »

Jak rynek nieruchomości się zmienia podczas, gdy Davos skupia sie na zrównoważonym rozwoju?

Branża nieruchomości jest dojrzała i posiada rozwiązania, które pomagają w walce ze zmianami klimatu

Więcej »

Echo Investment dba o bezpieczeństwo na budowach

Około 30 placów budowy, ponad 8,2 milionów przepracowanych godzin oraz spadek wskaźnika wypadkowości – Echo Investment podsumowuje kolejny rok współpracy z budowami przy wdrażaniu standardów BHP i OŚ.

Więcej »

Wywiad

SPACEFLOW - przestrzenie, które oferują doświadczenie i tworzą wspomnienia!

Wraz z dynamicznie rozwijającym się co-workingiem na całym świecie, miejsca pracy to teraz coś więcej niż tylko stół i cztery krzesła. Spaceflow, czeski startup, rzuca wyzwanie naszej wyobraźni i kreatywności, aby zmienić nasze pojęcie o nieruchomościach. Czy jesteśmy gotowi zaprojektować własne biuro?

Więcej »

WIĘCEJ WYWIADÓW »

Firmy zajmujące się rynkiem powierzchni biurowych

Baza wiedzy o wynajmowaniu biura

Rzeczy, o których warto wiedzieć zanim wybierzesz biuro

Certyfikat „Zielonego Budynku” LEED

Certyfikat LEED – Leadership in Energy and Environmental Design – to znany w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach na świecie standard pomiaru trwałości, zużycia i wpływu budynku na otaczające go środowisko. Zdobycie certyfikatu LEED to najlepszy dowód na to, iż dany budynek jest rzeczywiście „zielony”. System oceny LEED oferuje cztery poziomy certyfikacji nowych konstrukcji -- Certified, Silver, Gold oraz Platinum – które odpowiadają liczbie punktów uzyskanych w pięciu “zielonych” kategoriach konstrukcyjnych: lokalizacja budynku, wydajność zużycia wody, energii i atmosfery, racjonalne wykorzystanie materiałów i zasobów, jakość środowiska wewnętrznego. Normy LEED obejmują nowe obiekty komercyjne oraz główne obiekty rekonstruowane, projekty wnętrz i działania dotyczące obiektów już istniejących. Normy są opracowywane tak, by obejmowały komercyjne obiekty “Core&Shell”, nowe obiekty mieszkalne oraz otaczającą je infrastrukturę.

Więcej »

Jakie są zalety opublikowania ogłoszenia o poszukiwaniu powierzchni biurowej?

Dzięki tej funkcji to przedstawiciele budynków biurowych walczą o Ciebie! W zależności od zadanych kryteriów wyszukiwania na adres odpowiednich budynków biurowych zostanie wysłane Twoje zapytanie i reprezentanci tylko takich obiektów skontaktują się z Tobą.

Więcej »

Jak dodać dane dotyczące mojego budynku biurowego?

Dane dotyczące obiektu można dodać korzystając z Panelu Administracyjnego, klikając na ikonkę “Dodaj budynek”.

Więcej »

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW