YIT stawia na usługi ułatwiające życie

Celem YIT jest oferowanie nie tylko mieszkań oraz przyjaznych i funkcjonalnych przestrzeni, ale również świadczenie usług ułatwiających codzienne życie mieszkańcom. Już w tej chwili zarządzamy wspólnotami mieszkaniowymi w ukończonych inwestycjach. Współpraca z największą w Warszawie firmą oferującą usługi car sharingu świetnie wpisuje się w naszą strategię rozwoju w Polsce. Planujemy, aby pojazdy PANEK były obecne przy każdej naszej inwestycji, aby mieszkańcy mieli do nich szybki i łatwy dostęp. Bardzo liczymy na powodzenie tej współpracy w obiekcie co-livingowym mówi Tomasz Konarski, prezes zarządu YIT w Polsce.

CarSharing to przyszłość, szczególnie na nowych, dobrze rozwijających się osiedlach. Dzięki niemu możemy ograniczyć liczbę niezbędnych miejsc parkingowych zapewniając równocześnie lepszą mobilność mieszkańcom. Cieszymy się, że YIT na etapie projektowania nowej inwestycji od razu przewidział miejsca dla CarSharingu. Świadczy to o tym, że jest to firma nowoczesna, dbająca o ekologię i komfort swoich mieszkańców. PANEK CarSharing jest obecnie największym dostawcą CarSharingu w Warszawie, flota liczy ponad 1000 samochodów, wszystkie one są dostępne w systemie wynajmu na minuty i doby po zainstalowaniu aplikacji mobilnej PANEK CS. – mówi Maciej Panek, prezes PANEK S.A.

Smartti Mokotów ze smart rozwiązaniami

Smartti Mokotów to pierwszy projekt co-livingowy YIT w Polsce. Inwestycja zakłada realizację dwóch budynków, w których znajdzie się łącznie około 1 000 jednostek mieszkalnych. Niezwykle istotną częścią Smartti Mokotów będą przestrzenie wspólne, w tym m.in. strefy co-workingowe, miejsca przeznaczone do relaksu czy uprawiania sportu, a także lokale usługowe i gastronomiczne. Mieszkańcy będą mogli korzystać z udogodnień takich jak system kontroli dostępu oparty na inteligentnych rozwiązaniach hotelowych, za pomocą którego możliwe będzie nie tylko wejście do budynku i lokalu, ale także dokonanie transakcji w miejscowym sklepie lub barze – wszystko przy użyciu smartfona. YIT planuje również kolejne usługi ułatwiające codzienne życie. Będą one systematycznie wprowadzane we wszystkich nowych projektach, jakie fiński deweloper zrealizuje na polskim rynku.

 

 

Źródło: YIT